www.modelarniabielsko.pl
Waluty:
odzież letnia,odzież zimowa,sklep z ubraniami,odzież damska,odzież męska
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Uznajemy znaczenie ochrony prywatności danych osobowych. Wprowadziliśmy rozsądną politykę i środki bezpieczeństwa, aby chronić informacje, które nam przekazujesz. Kiedy rejestrujesz u nas konto, wyrażasz zgodę na przetwarzanie takich przesłanych danych osobowych zgodnie z niniejszą polityką prywatności.
Niniejsza polityka prywatności dotyczy wszystkich chronionych danych osobowych gromadzonych, obsługiwanych lub używanych przez nas

Jakie informacje gromadzimy

Gromadzimy dane osobowe od odwiedzających, którzy rejestrują swoje dane (np. Nazwisko, płeć, adres, numer (y) telefonu, adres e-mail itp.) W celu utworzenia konta.

Jak wykorzystujemy informacje, które podajesz

Jeśli podasz nam swoje dane osobowe, to za Twoją zgodą wykorzystamy te informacje, aby informować Cię o naszych specjalnych wydarzeniach lub promocjach i / lub przetwarzać wszelkie zamówienia, które możesz złożyć. W przeciwnym razie możemy wykorzystać informacje, które nam przekazujesz, tylko w celu sprawdzenia naszej skuteczności i ulepszenia naszych usług dla Ciebie lub w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie Twojego zamówienia.

Czy udostępniamy Twoje dane innym użytkownikom

Nigdy nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie ujawniamy żadnych nazwisk, adresów, adresów e-mail ani innych danych osobowych naszych klientów żadnym podmiotom. O ile nie jest to wymagane przez prawo lub w związku z roszczeniem lub postępowaniem prawnym

Powrót